Kresba

27. února 2008 v 15:43 | schnapi |  Twincest - Povídky
Bill seděl mlčky u okna v obývacím pokoji. Na jeho kolenou byla rozložena velká čtvrtka křídového papíru, po níž zaujatě čmáral silnou tužkou a rychlými pohyby ruky obrazce stínoval. Kolem něj se po zemi válelo už několik zmačkaných papírových koulí a Bill k nim každou chvíli přihazoval další a další. Neměl svůj den, podivně se mu třásly ruce a nebyl schopný udělat jediný pěkný tah, který by jeho dílo vylepšil. Ani se tomu nedivil, dnes si ke kreslení sednul snad poprvé za poslední půlrok, protože teprve tohle byl jejich první volný víkend za šest měsíců. Chybělo mu to, proto byl zklamaný jak moc mu kresba nejde, neustále svíral v ruce gumu a prováděl úpravy, které stejně k ničemu nevedly, jediným výsledkem byl ušmudlaný papír s nejasným motivem. Bill zlostně hodil tužku na podlahu a odhrnul si vlasy z čela. Nemá to cenu, jenom ztrácí čas, možná by se opravdu neměl zabývat bezduchým čmáráním a raději se zamyslet nad nějakou novou skladbou. Hudba jej totiž na rozdíl od kreslení živí.

Billa vyrušilo tiché zaklepání. Ohlédnul se a mezi otevřenými dveřmi spatřil bratra. Radostně se pousmál. On mu vždycky dokázal zvednout náladu, v jakékoliv situaci. "Proč klepeš? To přece nemusíš" namítnul Bill. "Vím že se soustředíš, tak jsem sem nechtěl vpadnout. Ukážeš mi to?" kývnul Tom směrem k jedinému nezmačkanému papíru ležícímu na stolku. Bill pokrčil rameny. "Je to hrůza, jsem neschopný!" mračil se Bill nad svým výtvorem. "Tak nakresli mě" navrhnul Tom pobaveně. Bratr se na něj ušklíbnul. "Vážně? Vždyť nevydržíš minutu v klidu!" Tom se posadil do křesla a povzdechl. "Budeš muset kreslit rychle". Bill si váhavě sednul před něj a uchopil do rukou tužku. Pozorně si prohlížel Tomovu pravidelnou tvář, zachytil veškeré jeho rysy, každý drobný nedostatek i přednost. Často se jeho obličeje dotýkal prsty, zdůvodňoval to tím, že jej potřebuje natočit do toho správného úhlu. Tom sebou s chápavým výrazem nechal manipulovat, dobře věděl, že je to pouhá výmluva. Billovi dělaly nenápadné doteky dobře, přejížděl bříšky svých dlouhých štíhlých prstů po bratrově tváři, jemně obkresloval linky jeho měkkých plných rtů, jimž v jednu chvíli neodolal a opatrně je svým prstem pootevřel. Tom mu neustále hleděl do očí, jakoby bratra se sebou nechával dělat co si zamane. Bill se těžko soustředil na portrét vznikající na bílé ploše před jeho očima, raději vždy utíkal k Tomově dětsky hebké tváři, bez jediného kazu, jejíž pokožku tak neuvěřitelně rád laskal.
"Bille?" upozornil jej v okamžiku největšího ticha bratr. "Co?" zeptal se ochraptěle. "Nechtěl jsi kreslit?" optal se Tom, jelikož bratr už dobrých pět minut měl dlaň přitisknutou na jeho líci a lehce ji hladil. Bill se k němu zpříma naklonil a špitnul. "Ne, to jsi chtěl ty". Bratr už s jistotou dokázal rozeznat ten povědomý mlžný opar touhy v jeho očích. Vždycky ji okamžitě poznal, takže už neměl žádné pochyby. Něžně uchopil Billovu bradu mezi prsty a nenásilně si nadzvednul jeho hlavu směrem k sobě. Cítil jak bratr ztuhnul v očekávání. Tom se sklonil k jeho horkým rtům a pomalu je přejel svým jazykem. Bill zavřel oči a zjevně očekával víc. Překvapilo jej, když se ani po několika vteřinách nic nedělo. Rozevřel víčka a spatřil před sebou bratrův pobavený výraz. "Děláš si ze mě legraci?" zaútočil nervózně Bill. "Ne, jen si s tebou hraju, jsi nádherně netrpělivý, líbí se mi to". Billovi se to zjevně líbilo o něco méně, jelikož nechal nedokončenou kresbu ležet pohozenou na stole a vstal. "Nejsem pro zábavu" sykl uraženě a odporoučel se nahoru do pokoje.
Bylo mu jasné, že bratr dlouho nevydrží v dolním patře sám a brzy jej bude pokorně následovat. Nemusel čekat dlouho, po pěti minutách již byly na schodech slyšet známé kroky. Tom otevřel dveře a okamžitě na sobě ucítil bratrovy ruce. "Přišel ses pobavit?" šeptal Bill mezi polibky, jimiž zahrnoval Tomova ústa. Nechtěl čekat, potřeboval Toma teď hned. Silou jej přitisknul ke své posteli a obkročmo se na něj posadil. Zatímco Tom sjel dlaněmi na jeho zadek, Bill se jazykem propracoval mezi jeho rty a hladově do nich proniknul. Hrál si s bratrovým jazykem jak jen chtěl, opatrně jej kousal proplétal se svým, dokud necítil, že Tom se stává po sérii jeho laskání malátným. Levou rukou mírně otočil jeho hlavu na stranu, aby měj dokonalý přístup k jeho krku, kde skousával kůži mezi svými zuby, až Tom úpěl bolestí a silně hladil jeho stehna.

Bill přestal, zadýchaně se narovnal a usadil se pohodlně na Tomově klíně, kde se několikrát nenápadně zhoupnul. Bratr zasténal. Bill mu pošeptal. "Teď si pohraju já" Svléknul bratrovi bez šance na námitky tričko a přidržel jej na posteli. Sáhnul ke stolu před sebou a z jeho šuplíku vytáhnul dva jemné šátky, které překvapenému bratrovi omotal kolem obou zápěstí a následně připevnil k čelu postele. Tom vzrušeně zalapal po dechu, líbila se mu představa, že jej teď má Bill čistě ve své režii. Zaúpěl, když Bill zaryl své nehty silně do jeho hrudi, na níž se vytvořily slabé, zarudlé škrábance."Au!" vykřikl rozrušeně Tom a snažil se pohlédnout na svůj hrudník na to, jak velkou škodu nehty zanechaly. "Mlč!" poručil mu Bill a zpracovával jazykem Tomovo napjaté tělo, které se pod jeho vzrušivými doteky mírně svíjelo. Bratr pokračoval, znovu se zavrtěl na jeho rozkroku a dál se věnoval jeho bradavkám, které intenzivně přejížděl vlhkým jazykem a dráždil zuby, což Tomovi způsobovalo nevýslovnou slast. Omámeně se na něj podíval. "Bille, to už stačí" vydechnul, protože měl pocit že víc by bylo nad jeho možnosti. Bill zajel rukou k jeho klínu a zkoumavě na něj přiložil prsty. "Ne, to ještě nestačí" pousmál se škodolibě a tentokrát se přesunul k bratrovu podbřišku.
Tom už sténal nahlas, cukal rukama a snažil se vymanit ze svých pout, ale bratr je upevnil příliš pečlivě, takže jimi ani nehnul. Modlil se, aby se Bill konečně dostal k jeho kalhotám a ukončil to jeho slastné utrpení. Oddechnul si, když Bill skutečně rozepnul knoflík a uvolnil zip. Stahoval je nesnesitelně pomalu, vychutnával si zvláště okamžik, kdy přejížděl drsnou látkou po bratrově vzrušení. Jaké bylo pro Toma překvapení, když se jeho prádla ani nedotknul, naopak se opět vpil do jeho úst a mezi prsty mnul jeho ztuhlé bradavky, jenž občas polaskal jazykem. Sám si svléknul svůj svršek, aby bratra ještě více dráždil pohledem na své ploché břicho a nebezpečně nízko posazené kalhoty. Začal se na Tomově klíně opatrně pohybovat, přičemž bedlivě pozoroval jeho reakci, jenž se dostavila okamžitě. "Přestaň!" vykřikl Tom. Neměl zájem vyvrcholit, aniž by Bill musel cokoliv udělat! Vždyť mu jen seděl na klíně a on se téměř nemohl ovládat. "Ale no tak, přece mi to tak neusnadníš". Usmíval se potutelně Bill a za chvíli skutečně nechal svých neúnosných pohybů.

Rozhodl se Toma déle netrápit, chtěl mu poskytnout odměnu, v jeho očích viděl, že si ji zaslouží. Jemně svléknul bratrovi spodní prádlo a letmo se dotknul jazykem jeho vzrušení. Tom sebou trhnul, až se mu látka šátků tvrdě zařezala do kůže na zápěstí. Ve chvíli, kdy jej vzal bratr do úst celého se napjatě prohnul a přestal si všímat bolesti, jenž způsobovaly jeho na první pohled nenápadná pouta. Bill měl zavřené oči, pečlivě pohyboval jazykem a pomáhal si rukou, jíž pomalu bloudil nahoru a dolů. Volnou rukou přitom hladil Tomovo hladké břicho . Po několika minutách už Tom dál nedokázal odolávat tak intenzivnímu přímému dráždění a zaplnil Billova ústa. Bratr neuhnul, tiše polykal, teď už s otevřenýma očima, jimiž pozorně sledoval vdychajícího Toma, který se konečně uvolnil z té strnulé křeče doznívajícího orgasmu. Bill jej políbil na odhalené břicho a potom na ústa, do nichž okamžitě vniknul jazykem. Teprve když bratr dostatečně vydýchal, několika pohyby uvolnil jeho vezněná zápěstí a něžně mu olíznul ucho. "Příště to bude horší jestli budeš zlobit" zasmál se škádlivě a vstal. Tom se zaujatě podíval na své tělo, z nějž se bratr právě zvednul a v očích mu zajiskřilo. "Ehm Bille? Nenakreslíme nějaké akty??"zamrkal nevinně……

Heidy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama