Červenec 2009

Zachrana Sasukeho:Vrat se priteli 29- konec

21. července 2009 v 19:10 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
29.Kapitola:Rodina.

Bylo pozdní odpoledne a ninjové z Konohy pochytali už poslední zbytky těch, kteří byli s Akatsuki. Členové se však rozprchli a bylo zřejmé, že se rozpadli. Každý šel svou cestou. Zůstala však Taka, která mezi sebe opět přivítala Sasukeho. Karin málem omdlela, když uviděla jeho roztrhané oblečení, rozcuchané vlasy a šrámy na těle. Iyuka na ni hodila zlý pohled, který naznačoval nesnášelivost k ní. Ale většina pohledů se stáčela k jedinému. K Narutovi Uzumakimu, který zachránil vesnici před zničením. On však byl stále v bezvědomí a tak si nemohl všimnout, že se mu spoustu lidí klaní a někteří se mu omlouvají za oslovení monstrum.

Zachrana Sasukeho:Vsp 28

21. července 2009 v 19:09 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
28.Kapitola:Dar.

"Jak ... co použije??" nechápala stále Iyuka, ale zmlkla, když si všimla, že kolem Naruta proudí chakra. Nebyla to však obyčejná a ani liščí chakra. Spíš to byla její smíšenina a tak se zbarvila do světle fialové barvy. Byl to úžasný pohled, ale také jste cítili sílu, kterou vydávala. Pak to pochopila. Uchihové byli jediní, kteří dokázali ovládat Kyuubi a ten dar Narutovi předal Itachi. Tak takhle to je. Stále však nikdo netušil, co to obnáší.

Zachrana Sasukeho:Vsp 27

21. července 2009 v 19:09 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
27.Kapitola:Znovuzrození.

V Konoze byla stále bojová nálada, ale na chvíli ustala, když se ozval ohlušující výbuch, jenž byl předstižen oslepujícím zábleskem. Chvíli po tom přišla tlaková vlna, která smetla všechny, kteří se pevně nedrželi. Táhla se přes celou Konohu a ničila vše, co ji přišlo pod ruku. Když se natáhla do maximální roztaživosti, začala se opět smrskávat. Při téhle akci napáchala snad více škod než před tím. Zmenšovala se až dosáhla bodu, kdy se vypařila. Na tom místě stál člověk. Cáry oblečení měl roztrhané a v ruce držel katanu. Jeho černé stojaté vlasy vydávaly ještě trochu kouře, ale jinak vypadal, že je naživu.
Naruto i Madara se na něj překvapeně dívali. Dokonce i Itachi s Iyukou na osobu zírali s otevřenými pusami. Pak si dívka všimla jedné maličkosti, která všem unikla. "Sasuke je pryč!"
"Cože?" otočil se tam, kde by měl ležet Uchiha, Itachi. "Ale kde je?" stočil svůj zrak opět k té postavě zahalující kouř.
Naruto byl tolik uchvácen někým v kouři, že si ani nevšiml Madary, který se vplížil za něj, pozvedl meč a bodl.

Zachrana Sasukeho:Vsp 26

21. července 2009 v 19:08 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
26.Kapitola:Liška Promluvila.

Naruto stál před vchodem do jeskyně, ale vždy, když se pokusil udělat krok směrem dovnitř, tak ho chytil Juugo a nepustil, dokud se neobrátil vchodu zády. Ze vnitř se však ozývaly další rány a měl dojem, že zaslechl slovo Sasuke. Podíval se na Juuga, který jej sledoval jako ostříž.
"Co kdyby se jim něco stalo?" zkusil to.
"Zůstaneš zde," nenechal se přemluvit.
"Jenom nakouknout," žadonil Naruto jako malý dítě.
"Ne," zavrhl jeho návrh.
"To tu ještě jste?" ozval se kus od nich hlas. Oba dva se otočil tím směrem a uviděli zhmotňujícího se Suigetsu. "Ten idiot mě probodl," zavrčel.

Zachrana Sasukeho:Vsp 25

21. července 2009 v 19:08 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
25.Kapitola:Já Ochráním Tebe.

Naruto, Itachi, Suigetsu a Juugo běželi směrem k jeskyni, kde by měl bojovat Sasuke s Madarou. Uzumaki celou skupinu vedl a spíše se dalo říct, že se jej snaží ostatní zastavit. On se však nezastavil a doufal, aby Sasukemu nic nebylo, i když klon se nedá jen tak oklamat. Před sebou po chvíli uviděli vchod do jeskyně. Itachi se napřáhl a zachytil Naruta za paži a násilím jej zastavil.
"Co to děláš!? Tam vevnitř je Sasuke a ....!
"A je tam taky Madara," zarazil jej. "Poslouchej, ty dovnitř nechoď. Spadneš do pasti. Ví o tobě a čeká na tebe. Sasuke bude žít do té doby, dokud se neobjevíš."
"A-ale co když je už mrtvej!!" vykřikl Naruto. Byl zaplavený zlostí, strachem a smutkem. Dokonce i uvolnil trochu liščí chakry a oči mu zrudly.
"Naruto!" zakřičel na něj Itachi. "Začni se už konečně ovládat!!!! Jestli tam vletíš! Zabiješ ho a ovládej tu lišku jinak mě donutíš k jistým krokům. Snad si ještě pamatuješ, že Uchihové dokážou ovládat Kyuubi!!"

Zachrana Sasukeho:Vsp 24

21. července 2009 v 19:07 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
24.Kapitola:Naruto V Akci.


Nově utvořená skupina dorazila až ke kraji Konohy. Zdi byly pobořené a kouř se rozpínal ve vzduchu a bránil viditelnosti. Itachi se rozhlédl, jestli tu někdo není. Nikdo nikde. Bylo to zvláštní. I Iyuka byla trochu vyvedená z míry. Ti tři však byli v klidu. Karin se pověsila na Itachiho.
"Opravdu tu nikdo není," zamrkala laškovně. Iyuka měla v tu chvíli chuť ji uhodit. "To byl plán. Všechny odtlačit do centra vesnice."
"Takový postup Akatsuki nikdy nedělalo," podivil se Uchiha.
"Noo, vezměme, že je to návrh tvého chytrého brášky," mávla nad tím rukou. "A my víme o tom plánu vše. Narozdíl od ostatních členů," zachichotala se.

Zachrana Sasukeho:Vsp 23

21. července 2009 v 19:07 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
23.Kapitola:Vše Je Naruby.

"NEEEE!" vykřikla Iyuka, jak uviděla Madarův meč směřovat k Itachimu. Chtěla si zakrýt oči, ale nemohla. Stále ruce měla svázané. Náhle se stalo něco zvláštního. Madarova katana vyletěla vysoko do vzduchu a zabodla se do země.
"Cože?" rozhlédl se kolem a uviděl Sasukeho s vytaseným mečem a rudým Sharinganem. "O co se tu snažíš, Sasuke?" podíval se na něj, ale udělal chybu. Zapomněl na jednu pojistku, kterou proti němu nastražil Itachi v Sasukeových očích. Vyšlehl černý plamen a pohltil levou Madarovu paži. Ten jenom vykřikl a urychleně ustoupil. Pomocí svého tajného jutsu oheň uhasil a rozhlédl se po masce. Pokud se Sasuke proti němu spikne a nebude mít masku, nemá v souboji sebemenší šanci. Uviděl ji u Iyuky. Zhrozil se, když se postavila a upřela na něj svůj Sharingan plný zlosti. Pak nadzvedla nohu a masku rozšlápla.

Zachrana Sasukeho:Vsp 22

21. července 2009 v 19:06 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
22.Kapitola:Madara perlí.

"Sasuke," zněl jeho hlas desetkrát silněji. "Skonči to."
"Hai," přitakal a zaútočil na Naruta. Byla to rychlost a člověk bez Sharinganu nebo jiné oční techniky by se ji nevyhnul, ale Naruto uhnul jen tak, tak a uskočil kus stranou. Vyvedlo to Sasukeho z míry. Že by se stal tolik silným? Že by dokázal přemoct mou rychlost, kterou nepřekonal ani Orochimaru? Díval se na něj a připadalo mu na Narutovi něco divné. Byl až moc klidný. "Kdo jsi?"
Po této otázce se přinutil i Madara pohlédnout na Naruta. Pak se teprve všiml díky Sharinganu pár odlišností. Jeho rty se stáhly do úšklebku. "Dlouho jsme se neviděli, Itachi."

Zachrana Sasukeho:Vsp 21

21. července 2009 v 19:06 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
21.Kapitola:Propadnutí.

Ohlušující rána se nesla přes celou místnost jako lavina kamení. Nebylo to však moc daleko od pravdy. Sasuke pustil Iyuku, která už pomalu šla do mdlob a podíval se za příčinou zvuku. Nestihl ani ze Sharinganem rychle zaregistrovat, když ho kdosi udeřil prudce do obličeje a on odletěl na druhou stranu a narazil do zdi.
"Sasuke," opakoval příchozí jméno. "Našel jsem tě, Sasuke."

Zachrana Sasukeho:Vsp 20

21. července 2009 v 19:05 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
20.Kapitola:Konečně Tě Poznávám Iyuko.

Kde to jsem? Tohle je onen svět? Ale vypadá to zde skutečně. Cože? Ne. Nic neslyším. Nic necítím. Vše je zamlžené. Vše je v temnotě. Ne, temnota není úplná. Vidím záblesky. Mnoho záblesku. Co? Ony dělají zvuky. Takové puk. Co to je? Neznám to a nebo ano? Tak mi někdo odpovězte! Kde jste! Ty mi to chceš říct? Počkat. Jsi mi povědomý. Ne, ty nejsi Bůh. Ty jsi někdo jiný. Máš divné oči. Jsou rudé. Kdo jsi tedy?

Zachrana Sasukeho:Vsp 19

21. července 2009 v 19:05 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
19.kapitola:Shikamarov plán a omyl.

Z venku se ozvala ohlušující rána, která sebou přinesla i tuny prachu. Nikdo v pracovně nic neviděl, dokud se prach neusadil. Nikdo ani nedýchal. Jako první k oknu přišel Naruto. Jeho liščí chakra vymizela a on se díval na zdemolované opevnění vesnice. Viděl i nějaké mihnutí se na několika střechách, ale nepostřehl to. Byl jako omámený.
"Naruto!!!" vykřikla Sakura a strhnula ho k zemi. Do jejího ramene se zabodl kunai. Její krev vystříkla a potřísnila zdi okolo.
"Panebože!!! Sakuro!!" vyjekla najednou Iyuka, když si všimla výbušného lístku, který byl připevněn na kunaii. Rychle k ni doběhla a vytrhla kunai z ramene. Pak rukou rozbila okno a několik střepů ji pořezalo kůži. Lístek začal plápolat, když jej měla v ruce. "Ksoo!!" rozbila lotem další sklo a pak nůž oknem vyhodila ven. Ozvala se ohlušující rána a Iyuka měla dojem, že přestala slyšet. Jenom matně slyšela, jak Tsunade vykřikuje rozkazy. Někdo ji chytil kolem pasu a vyskočil s ní ven. Po chvíli zjistila, že je to Sai.

Zachrana Sasukeho:Vsp 18

21. července 2009 v 19:04 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
18.Kapitola:Chystání se do zbroje.

"Sai!!!" vykřikla Iyuka, když ji něco sáhlo a zadek a za sebou uviděla Saie. "Ty idiote!!! O co se to snažíš!!" běsnila a tentokrát ji držela Sakura, aby na něj neskočila.
Sai držel v ruce knížku. "Jeden ze způsobů, jak kluk může vyjádřit, že se ji holka líbí je, že ji sáhne na zadek," přečetl.
Obě dvě dívky se zarazily a podívaly se na sebe. Obě dvě měly nad hlavami křížek, který naznačoval, že se jim to vůbec nelíbí. Pak Sakura Iyuku pustila a obě dvě na Saie skočily a dali mu pěkně sežrat svoje rány. V tu samou dobu tam šel i Naruto s Itachi a když viděli, co se děje, raději nahodili zpátečku.
"Ehm, to mě zajímá, co jim zas řek," polknul Naruto a díval se za roh.
"Jak to myslíš?" povytáhl obočí Itachi.
"No, Sai ... jak říká ... se učí citům z knih, které o nich píšou, ale má to jeden háček," vzdychl Naruto. "Ty knihy to berou na rovinu, ale v reálném životě to je ... ehm ... v kopečcích," zazubil se Uzumaki.
Uchiha se díval na svou svěřenkyni, jak tam se Sakurou mlátí Saie hlava nehlava. "Jo, vím co myslíš ... ale neměli bychom ho nějak od nich dostat?"
"Jsi blázen!!" postavil se do obranné pozice Naruto. "Ještě si pamatuju, jak mě Sakura uhodila a já letěl několik metrů od místa dění. Pak jsem týden nosil na puse připláclý led, než mi to zmizlo. Takže ne."
"Nestačí říct stačí?" navrhnul Itachi. K jeho smůle se Naruto tvářil stále stejně. "No, tak ne," vzdal to a počkali, než domlátí Saie a potom teprve si dovolili k nim dojít. Naruto měl v tuhle chvíli dojem, že je Sai pod kytičkami. No, taky to tak bylo. Byl zahrabaný v květináči.
"Nazdar," zamával Naruto a dělal, jako by nic neviděl.
"Ahoj, Naruto," zamávala na něj Sakura ve vší nevinnosti. Také Iyuka se přidala ze svým pozdravem a koukla nevinně na Itachiho.

Zachrana Sasukeho:Vsp 17

21. července 2009 v 19:04 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
17.Kapitola:Čeleka.

Konoha byla od doby, co se vrátil do vesnice Itachi, v pohotovosti. Důvod byl jasný. Každým dnem hrozil útok od Akatsuki. Ještě víc všechny zamrazilo, když se dozvěděli o získání osmi-ocasého démona. Naruto se neustále budil z hrůzných snů, kde byl on vysáván a pak ulehnul do věčného spánku. Často teď vyhledával samotu a s nikým se nebavil. Mnohokrát zvedal hlavu k nebesům a představoval si, jaké by to bylo, kdyby měl rodiče. Drželi by ho v náruči a uklidňovali. Oni tu ale nebyli. Nebyl tu však sám. Někdy jej vyhledala Sakura a prohodila s ním pár slov, než ji opět zavolala Tsunade, aby pomohla s léčbou. I ostatní za ním došli, ale měli spousty práce. Iyuka se ukázala jenom sem tam, ale většinou sledoval její trénink. Viděl na ni, že to dělá krátkou dobu. On už byl zvyklý z Akademie.

Zachrana Sasukeho:Vsp 16

21. července 2009 v 19:03 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
16.Kapitola:Co Bude Dál,Itachi?

Další den se skupina ninjů už vydala zpátky do Konohy. Museli však být stále na pozoru, protože hrozilo riziko, že je stále někdo stopuje, ale oddechli si, jak stanuli před bránou vesnice. Skoro všichni. Itachiho ihned obklopili strážní ninjové a chtěli mu dát pouta, kdyby do toho nevstoupil Kakashi Hatake.
"Tohle není nutné," jeho hlas byl jako vždy znuděný.
"A-ale, pane," začal jeden, ale Kakashi jej zarazil mávnutím ruky.
"Já vím," došel k nim a Itachiho od nich vytáhnul. Při tom mu položil ruku na rameno. "Přeci mě znáte, hoši," pokračoval ve své monotónnosti.

Zachrana Sasukeho:vsp 15

21. července 2009 v 19:02 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
15:Kapitola:Na Hlídce.

Skupinka se usídlila na místě, kde by je nikdo neměl hledat a to v křoviskách lesa. Taky, že se kolem nich o hodinu později mihli ninjové posluhující Madarovi. Naruto byl stále mimo sebe a nikdo nevěděl co mu je. Teda, skoro nikdo.
"Iyuko?" otočil se Itachi k ni. "Jak se vám to podařilo, když jste byli jenom dva?"
"Jak jenom dva?" podívala se na něj Sakura.
"K oživení je potřeba deset lidí," vysvětlil ihned Uchiha.
Kakashi zabručel. "Ten idiot," kleknul si k Narutovi a položil mu ruku na hlavu. "Sice má v sobě Kyuubiho, ale to neznamená, že může snést tak složité jutsu."
"Ono to nebylo vlastně ani jutsu," ozvala se Iyuka. "To všechna ta knížka."
"Knížka?" měl otazník u hlavy Kakashi.
"Knížka pro oživení," pojmenoval ji Itachi. "Jsou velmi vzácné a myslím, že už nejsou žádné. Moje byla asi poslední."
"Tvoje?" nějak nezachápala Iyuka.
"Pojistka, kdybych zemřel a já to věděl už předem. Spíš to byla pojistka, kdyby se ti nepodařilo dostat Sasukeho od Madary."
"Gome," sklonila hlavu. Cítila se náhle prázdná, že nesplnila slib, který mu dala.

Zachrana Sasukeho:vsp 14

21. července 2009 v 19:02 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
14.Kapitola:Návrat Mezi Živé.

"Panebože, opravdu tu je," doběhla k jeho tělu Iyuka. Vypadal pořád stejně, jenom se na jeho tváři zračil úsměv. Musel opravdu zemřít, když se usmíval. Došla k jeho tělu a nejspíš se za chvíli rozbrečí.
"Kso!" vykřikl náhle Naruto a zavřel dveře.
"Co se děje?" odvrátila se od těla Iyuka a podívala se na Naruta.
"Vchod byl zavalený a někdo se i tak dostal dovnitř. Teď postupně ničí moje klony," pomocí nějaké jutsu zapečetil dveře.
"Za jak dlouho tu bude?"
"To nevím. Ale budeme muset Itachiho oživit teď hned!" doběhl k ni Uzumaki.

Zachrana Sasukeho:Vsp 13

21. července 2009 v 19:01 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
13.Kapitola:Skrýš.

Stromy se míhali a Konoha už dávno zmizela z dohledu. Čtveřice ninjů sledovala stopy, kudy se Akatsuki míhla. Tam, kde bude společnost, bude i Madara. Nejvíce napjatá však byla Iyuka, která myslela pouze na Itachiho a nejednou ji museli strhnout z cesty, aby se neprozradili.
"Iyuko," změřil si ji Kakashi, když opět bezmyšlenkovitě vletěla někam, kam neměla. "Jestli budeš dál takhle pokračovat, tak tě tu necháme," sykl. "Nemůžeme zároveň dávat pozor na sebe a na tvoje úlety. Myslel jsem, že tě učil Itachi a pochybuji, že by takhle jednal."
Iyuka zrudnula. Měl i pravdu. Kdyby ji Itachi viděl, hned by něco řekl a nebylo by to pěkný.

Zachrana Sasukeho:Vsp 12

21. července 2009 v 19:01 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
12.Kapitola:Mise Týmu kakashi.

Jedné bouřlivé noci nemohla Iyuka usnout. Zdál se ji sen o Itachim, jak padá k zemi mrtev a nad ním stojí Sasuke se zkrváceným mečem v ruce. To nebylo však vše. Sasuke měl skrze svou hruď něčí katanu, kterou držel Madara. Stočil pohled na Iyuku a řekl: "Teď je řada na tobě," a bodl.
"Ne!" vyjekla Iyuka a probudila se zpocená. Třásla se zimou a dívala se před sebe. Ty sny, které ji trápily před smrtí Itachiho se opět vrátily. To není možné. Byla ještě tma a sem tam se zablesklo. Jeden z blesků ozářil knížku ležící na nočním stolku. Vzala ji do ruky a dívala se na ni upřeně. Možná byl už čas ji otevřít. Jediné, co si vždycky přála bylo, aby se Itachi vrátil, jako by se nic nestalo, ale nemohlo to být, protože byl mrtvý.
Roztřesenýma rukama knížku otevřela. Byl tam zvláštní obrázek ležící postavy, nad kterou stojí jiná postava a má zvednuté ruce k nebesům plus blesky. Otočila na další stránku, kde byl už i text.

Zachrana Sasukeho:Vsp 11

21. července 2009 v 19:00 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
11.Kapitola:První pusa.

Iyuka byla v Konoze pod přísným dohledem, ale kdyby nebylo Naruta, tak se nejspíš sesype. On přemluvil Tsunade, aby ji hned nevyslýchala, dokud se nedostane z trucovitosti. Něco mu už řekla a Naruto se o Itachim dozvídal věci, které by si o něm nemyslel. Takže shrnuto. Byl to obětavý bratr, který vnukl Sasukemu nenávist, aby zesílil a tak by se mohl bránit. Ale stále bylo skryto, proč vyvraždil Uchiha klan. To ani Iyuka nevěděla.
Dny pomalu ubíhaly a Iyuka i s Narutem pomalu získávala důvěru ke všem. Sice se na ni někteří dívali špatně, tak se zlepšovala. Často se dívala na knížku, kterou ji Itachi dal, ale neodvážila se do ni podívat. Doneslo se však k nim, že se Hebi přejmenovali na Taka. Nechápala proč, ale nedělala si s tím hlavu.
S Narutem uvažovali, jak ho dostat zpátky a jednou se ho zeptala: "Jak mě vidíš?"
"Cože?" podíval se na ni.
"No, jestli mě bereš jako zrádkyni, kamarádku ..."
"Počkej," zastavil ji. "Jako zrádkyni tě neberu."
"Opravdu?" koukla na něj. "Ale neřekla jsem, že jsem s Itachim a ...."
"To už je dávno," pousmál se Naruto. "Teď je teď a ... můžeme jít zase ven, ne?"

Zachrana Sasukeho:Vsp 10

21. července 2009 v 19:00 Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
10.Kapitola:Osudný den.

O něco delší díl, ale i tak zajímavý ... i cca můj nejoblíbenější mugege XD ... ale i smutný
....
Ráno Kisame vzbudil Iyuku proudem vody, která vyletěla a málem po něm skočila se slovy, že nespala, kdyby ji další proud vody nespláchl stranou. Kisameho měla taky ráda, ale jenom jako kamaráda, který je natolik otravný, že by vůbec nevadilo, kdyby byl o hlavu kratší.
Oba dva se nakonec sebrali se vším, co měli a vydali se na místo, kam je nasměroval Itachi. Bylo to na skalách a od tama měli skvělý výhled na bojiště, kde měl Itachi se Sasukem bojovat. Iyuka se posadila na kámen, který byl ob jeden kámen od Kisameho a jenom čekali, než skupina Hebi k nim dojdou. Hebi byl název Sasukeho skupiny. Had. To se k němu výborně hodila. Ještě si pamatovala, jak dostala do břicha hadí hlavou. Ono to dost bolelo.