Potopa 7

21. července 2009 v 18:36 |  Potopa
Nemohl tomu uvěřit. Jak se to mohlo stát? A proč jemu, zase? Narutovi se do očí draly slzy vzteku nad sebou samým. Teď už mu nezbývalo nic jiného než si přiznat, že je ten největší idiot na světě. A soudě podle Sasukeho výrazu šlo poznat, že si myslí úplně totéž.
,,Naruto?"
,,Hm?"
,,Už jsem ti někdy řekl, že jsi ubožák?"
,,Jasně, dík za připomenutí. Mám pocit, že párkrát ti to vyklouzlo." Oba chlapci stáli před Narutovým bytem a zírali na tu spoušť uvnitř.
,,Jak jsi mohl v tom slejváku nechat otevřená všechna okna?" podivil se Sasuke a měl sto chutí dát mu ránu na probrání.
,,Bylo hezky a chtěl jsem, aby se rychle vyvětralo, ale pak jsem na to zapomněl..." Naruto nasadil jeden ze svých dětských úsměvů a Sasuke musel uhnout pohledem, aby po něm neskočil.
,,Chápu, stejně jako na to, že si napouštíš vanu. Naruto, ty jsi beznadějný případ," vrtěl hlavou s povzdechem a zavřenýma očima.
,,Kdybych se nerozhodl zapomenout na vanu, teď bychom tu spolu nestáli, pamatuješ?" připomněl mu Naruto ve snaze získat ho na svou stranu. Popravdě, fungovalo to mnohem lépe, než čekal. Sasuke se na chvíli zamyslel a po tváři se mu rozlil sladký úsměv, než k Narutovi přistoupil a sklonil se k němu.
,,To je pravda, někdy dokážeš být i bystrý, Naruto. A protože byt stále neuschl a máš tam více vody než předtím, sbal si oblečení a kartáček na zuby, strávíš pár dní u mě. A já ti slibuju, že na tu dobu budeš ještě hodně dlouho vzpomínat," zašeptal svůdným hlasem, rukama mu vjel do vlasů a jakmile po očku zkontroloval, že jsou sami, přitiskl své rty na Narutovy a ochutnával je.
A mezitím, co tam stáli u otevřených dveří, je někdo pozoroval. I přes její výrazné růžové vlasy si Sasuke ani Naruto nevšimli, jak se schovává za keřem. Ani jeden z nich netušil, že se v tuto chvíli této dívce nadobro zbořil svět a její zelené oči se plnily slzami...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 6. září 2010 v 21:21 | Reagovat

A samozřejmě se moje varování vztahuje i na tuhle a spousty jiných povídek, které tu máš a které nepatří jen mě, ovšem ani tobě. Teď už mi to tak vtipné nepřijde. Měla by ses stydět, což ty ovšem nebudeš, když jsi schopná bez výčitek krást pracně sepsané texty ostatních.
Takže znovu - smaž to. Vím, že po roce, kdy to tu máš, už to moc smysl nemá, ale i tak, smaž to, buď tak hodná. A chytrá, nerada bych opět měla na svědomí něčí blog, dva stačí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama