Sasuke a Sakura(neco jako pohadka)

21. července 2009 v 18:26 |  Anime povídky jednorázovky
Žili byli jednou dva velice mocné rody. Haruno a Uchiha. V Haruno království vládl Yoshiro Haruno se svou ženou Amayou Haruno. V Uchiha království vládl Fugaku Uchiha a jeho manželka Mikoto Uchiha. U obou rodů se čekalo na nové potomky. Ještě něco k sídlům onych slavných. Klan Haruno měl obrovský gotický hrad a klan Uchiha měl románský zámek. Neustále mezi sebou válčili. Až přišel onen slavný den. Den ve který přišlo mnoho sudeb. Do Uchiha klanu se narodil kluk jménem Sasuke a do Haruno klanu se narodila růžovovlasá holčička jménem Sakura. Tehdy jim bylo předpovězeno, že právě oni spojí oba rody dohromady. To nikdo nechtěl dopustit. Každý z rodičů si své děti hlídal. Jen matky obou klanů se tajně scházeli a seznamovali spolu obě děti. Až se to oba otcové dozvěděli. Nechali je obě zabít. Otci na děti byli tvrdí. Sasuke vyrostl v zámeckého prince a Sakura v krásnou princeznu. Avšak Sasuke se o Sakuře dozvěděl z kronik. To už jim bylo 17 let. Sakura se rozhlížela po krajině a Sasuke potají sbíral v lese houby. Přiblížil se až k hradu kde byla Sakura. Byla ve své věži. ,,Kéž bych potkala toho chlapce!"vzdychla si Sakura. ,,Haló, ty tam nahoře!"volal na ni Sasuke. Sakura se vyklonila tak, že její dlouhé vlasy spadli mimo okno. Sasuke pochopil, že je to ta dívka. Ta se kterou si byli souzeni. Sakura sešla dolů před hrad, aby se seznámila s tím neznámým. ,,Dovolte abych se představila. Jmenuji se Sakura Haruno a vy?"byla přívětivá Sakura. ,,Jmenuji se Sasuke Uchiha, rád vás poznávám!"odpověděl jí Sasuke a uklonil se. ,,Ten je tak krásný!"pomyslela si Sakura, ,,ale mám zakázáno bavit se s ním!" ,,Dovol abych ti předal pozvánku na náš ples, který se koná zítra v támhle tom zámku!"navigoval ji Sasuke. ,,Přijdu ráda!"začervenala se Sakura.
Hned si nechala od jedné své švadleny ušít růžové šaty. ,,Tati, půjdeme zítra na ples v zámku Uchiha, prosím?"klekala na kolena Sakura. ,,I když je to proti předpisům, půjdu s tebou!"a hned si vzpomněl na ony sudby.
Druhý den večer se Sakura připravovala. Krásný kočár odvezl Sakuru i Yoshira do zámku Uchiha. Nebylo to daleko. Vstoupili do sálu. Hudba přestala hrát. ,,Jak si dovoluješ sem jenom vkročit?!"rozzuřil se Fugaku. ,,Nejdu sem rád, to mi věř! Ale nejsem tu sám! Moje dcera dostala pozvánku na ples!"řekl Yoshiro a odstoupil. Fugaku stál jako zaražený. Stála tam dívka s růžovými vlasy a v růžových šatech. Za chvíli se dostavil i Sasuke. Sakura když ho uviděla musela se začervenat. Fugaku si vzpomněl na sudby. ,,Vítejte!"řekl a posadil se znovu na trůn. Hudba zase začala hrát a Sakura se Sasukem tančili. Yoshiro došel za Fugakuem. ,,Můžu?"ptal se Yoshiro. ,,Posluž si!"odpověděl Fugaku. ,,Že nám to těm dětem sluší?"byl nenápadný Yoshiro. ,,Hele jednou jsme si řekli, že se nic takového nestane!"byl proti Fugaku. ,,Vždyť oni si to stejně přeorganizují sami!"mávl rukou Fugaku. Sasuke se Sakurou se přesunuli na terasu zámku. Hleděli na tu krásu večerní zahrady. ,,Jednou si tě vezmu a bude mi jedno jestli mě otec zabije! Já tě miluju a lásce se nedá poručit!"říkal Sasuke. ,,Já s tím souhlasím!"odpověděla Sakura. Začali se k sobě více přibližovat. Jejich rty se spojily. V tu chvíli tam přišli i Yoshiro s Fugakuem. Ve Fugakuovi to vřelo jak v parním hrnci. ,,Klid!"klidnil ho Yoshiro.
Po plese se rozloučili a odešli klidně domů. Tato idylka netrvala dlouho. Do Haruno hradu přišel král Orochimaru a žádal Yoshira o ruku Sakury. ,,Nikdy!"vykřikla Sakura a běžela k sobě do věže. ,,Sasuke jak dlouho jsme se neviděli! Já chci jenom tebe ne toho slizkého krále!"brečela Sakura.
Orochimaru jim vyhlásil válku. Klan Uchiha se přidal ke klanu Haruno nečekaně. Ten den všichni zapomněli, že se zrovna teď otevírá truhlice se zlatou korunou Amayi Haruno.
Došlo na boje mezi Sasukem, Sakurou a Orochimarem. Orochimaru se snažil zneškodnit Sasukeho, aby pak mohl získat Sakuru. Ta u sebe měla korunu své matky. Při boji ji ale vypadla s šatů. Sasukeho bouchlo železo a padl do bezvědomí. Sakura našla Orochimarův kámen síly a před ním na něj začala dupat. ,,Tohle je za škody co si napáchal!"dupla na kámen. ,,Tohle je za Sasukeho!"dupla ještě víc. ,,A tohle je za mě!"a teď kámen rozdupla. ,,Néééééééééé!"zařval Orochimaru a zmizel. ,,Sasuke, probuď se!"přiskočila k němu. ,,Sakuro..Už je po všem viď?"sedl si Sasuke. ,,Už jo!"usmála se Sakura. Chtěli se znovu políbit, ale něco jim v tom zabránilo. Vítr přifoukl k Sakuře korunu její matky, Amayi. ,,Čekají na tebe!"řekl smutně Sasuke.
,,Milý tatínku! Jsem šťastná! Jsme se Sasukem na jeho zámku a zveme tě na naši svatbu! A neříkej, že nepřijdeš! A na důkaz mé lásky k tobě ti posílám tohle! Tvoje Sakura!"četl si se skleněnýma očima dopis Yoshiro. Pohlédl na Amayinu korunu a usmál se. ,,Stejně se to muselo stát!"pousmál se znovu Yoshiro.
A tak se spojil klan Uchiha a klan Haruno v jeden ten nejsilnější Uchiha klan.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama