Skola lasky 4

21. července 2009 v 18:33 |  Škola Lásky
,,Čemu proboha nerozumíš na slovu "ne"?!" Naruto začínal mít znovu vztek a nadával si do pitomců, jak mu mohl před chvílí takhle jednoduše podlehnout. Zase. Ovšem Sasuke se tak snadno nevzdával, věděl, že nakonec bude stejně po jeho. Zase! *=^_^=*
,,Když to nechceš říct ty mě, řeknu to já tobě, lásko. Jsi jen můj, patříš jen mě a nikomu jinému, a já ti to všechno už brzy dokážu. Budeš mě prosit, abych si s tebou nepřestával hrát, budeš mi sténat v náručí. A až to skončí, celé si to ještě zopakujeme pro případ, že bys náhodou zapoměl, komu že to vlastně patříš." Při Sasukeho proslovu začala jeho ruka putovat po Narutově těle a bříšky prstů mapoval každý sval, který se mu na břiše a hrudi rýsoval. Naruto se celý zachvěl a hlavu si opřel o Sasukeho rameno. Ani v nejmenším neměl v úmyslu se bránit a už vůbec nepochyboval o jeho slovech. Ano, je jen jeho, duší a velmi, velmi brzy mu bude patřit i tělem. Připadal si jako loutka bez vlastní vůle, za jejíž nitky tahá Sasuke a nechává ji tančit, jak on píská.
,,A proto jsem tady s tebou, pamatuješ? Navážeme na včerejší doučování, i když se rande s tou Hyuuga holkou konat nebude." Naruto ze Sasukeho hlasu nemohl nepostřehnout chtíč a znovu se zachvěl. Možná za to mohla i Uchihova ruka, která mu mučivě přejížděla pod lemem kalhot...Sasuke využil Narutovy nechráněné šíje, jak se o něj chlapec opíral, a jazykem ho polaskal od ucha až dolů ke krku.
,,Nejdříve si tě hezky prozkouším," oznámil mu a než se Naruto nadál, stál zády opřený o zeď vedle kuchyňské linky a se Sasukeho jazykem v puse. Chlapec ztuhl stejně jako včera a nevěděl, co má dělat. Sasuke ho se zapálením vášnivě líbal a nepřestával jej hladit, nemluvě o koleni v Narutově rozkroku. Odtrhl se od něj až po dvou minutách, kdy jim oběma kriticky docházel kyslík.
,,Nějak ti to dneska nejde," poznamenal Sasuke provokativně a vpíjel se do narutových modrých očí. Světlovlasý chlapec se uraženě zamračil. Však on mu ještě ukáže, co v něm je...
,,Aby ses pak nedivil," ušklíbl se, přitáhl si překvapeného Sasukeho za triko a polibky mu začal vracet s takovou vervou, až Uchiha pomalu nestíhal reagovat.
,,Miluju tě, Naruto," zamumlal Sasuke roztouženým hlasem a odtrhl se od Naruta jen na chvíli, aby mu mohl stáhnout triko, přičemž ho Naruto o něco nesměleji napodobil. Nemusel mu odpovídat, neměl to zapotřebí.
,,Nechceš...se přesunout ně-někam jinam?" navrhl se zavřenýma očima, těžce oddychujíc, jakmile pocítil v kalhotech nepříjemný tlak. Už na první pohled bylo znát, že Sasuke na tom není o nic lépe. Aniž by odpověděl, vzal ho Uchiha do náruče a přešel s ním celou kuchyň až do obývacího pokoje k pohovce- k místu, kde to včera všechno začalo.
,,Tady?" užasl Naruto zmateně, když dopadl někam jinam než na postel. Původně si myslel, že vše bude probíhat tam, v jeho zamčeném pokoji, ale vypadalo to, že Uchiha má poněkud jiné plány.
,,Myslím, že je to úplně jedno. Navíc se tě nemůžu dočkat a gauč je mnohem blíž než postel," donutil Sasuke Naruta lehnout si, a sám si na něj obkročmo sedl.
,,Kde že jsme to přestali?" zamyslel se s úšklebkem a rukama mu líně přejížděl po nahé hrudi. naruto se protáhl jako kočka a dlouze zívl.
,,A zrovna ty si to nepamatuješ, jo?" uchechtl se nevěřícně a přitáhl si ho pro polibek. Sasuke se na Narutovi lehce zhoupl, čímž ještě umocnil své vzrušení.
,,Jak jsi to myslel, zrovna já?" nasadil zmatený výraz, ale ani tím svého přítele neobalamutil.
,,Děláš si srandu? Ty jsi perverznější než Kakashi a Jiraiya dohromady!"
,,To jsi trochu přepískl, já nejsem ani trochu perverzní. Ale když už o tom mluvíš, možná bych s tím mohl začít, tobě se opravdu nedá odolat," usmál se na něj Sasuke vyzývavě, sklonil se k němu a jazykem jemně kroužil kolem pupíku.
,,N-ne, ty nejsi vů-vůbec perverzní, že jo," zavzdychal Naruto s jistou dávkou ironie, ale ta se utopila v dalších stenech. Bylo to mnohem lepší než by si kdy dokázal představit- i když na to nikdy předtím zvlášť nemyslel, nějaké představy měl. Ovšem to, že bude ležet polonahý- zatím- pod Sasukem, bylo nad jeho chápání.
,,A ty jsi zase nadržený. Jen se podívej, co s tebou dělají jen mé dotyky!" zasmál se Sasuke jízlivě při pohledu na vzrušeného Naruta, který okamžitě zrudl jako to nejzralejší rajče.
,,A jak to, že ty jsi nade mnou?" změnil raději téma a snažil se tvářit nabručeně, ovšem se Sasukeho jazykem mapujícím jeho hruď mu to šlo hůř než špatně. Uchiha se od něj odtáhl a se sladkým úsměvem se mu zadíval do očí.
,,Copak, chceš si vyměnit role? No prosím, ale abys toho později nelitoval," řekl rádoby ledabyle a Naruta urychleně přešla chuť na nějakou výměnu. Navíc se mu to takhle líbilo mnohem více, když si s ním Sasuke pohrával.
,,Jak vidím, tak asi ne," usoudil černovlasý chlapec se vševědoucím úsměvem a začal se opět plně věnovat tělu pod sebou.
,,S-Sasuke..." zavzdychal Naruto a se zavřenýma očima si užíval rozkoše, kterou mu přinášely Sasukeho ruce, rty a jazyk. Jasně cítil své i Uchihovo vzrušení a už chtěl zažít ten pocit spojení, ale vypadalo to, že Sasuke má úplně jiné plány. Zatím na něm jen obkročmo seděl, líbal, hladil ho a poslouchal jeho slastné vrnění.
,,Já věděl, že se ti to bude líbit. Vidíš, a kdyby jsi šel na to přiblblý rande, tak bys o tohle přišel. Dovedeš si to představit?" zeptal se ho s přehnaně dramatickým tónem a pomaloučku mu sundal kalhoty i se spodním prádlem. Naruto nebyl schopný ani odpovědět, duchem byl už dávno někde napřed, a tak jen nepřítomně vzdychl. Sasuke nemaskoval úsměv a vyložil si to jako kladnou odpověď. Věděl, že Naruto ho sotva vnímá a sám musel vynaložit téměř nadlidské úsilí, aby udržel své vlastní vzrušení na uzdě. Tak trochu Narutovi jeho polohu záviděl, ale tušil, že by nevydržel příliš dlouho být tak pasivní.
,,Poslyš, miláčku, jestli se na to ještě necítíš, můžeme přestat," prohodil najednou ledabyle, trochu se odtáhl a hladově si nahého Naruta pod sebou prohlížel. Uzumaki varovně zavrčel a věnoval mu nepříjemný pohled.
,,Dneska jsi ohromně vtipnej," procedil mezi zuby a vychutnával si Sasukeho pozornost.
,,Já ale mluvím vážně, drahoušku," zamrkal Sasuke nevinně, čímž Naruta uvedl do rozpaků. Blonďáček nechápal, co se to s jeho přítelem stalo. Chladný Sasuke Uchiha s kostkou ledu místo srdce a říká mu "drahoušku"?! Svět se oficiálně zbláznil...
,,Fajn, takže kdybych řekl, že dneska tě nechci, přestal bys s tím?" zajímal se a prsty si pohrával se zapínáním Sasukeho kalhot. Sasuke se zachvěl nedočkavostí a s obtížemi přikývl na souhlas, ale věděl, že když už ho tu tak má, vrhl by se na něj, i kdyby měl něco proti. Stejně by se nakonec poddal, v jeho rukou ano...a tohle dobře věděli oba dva.
,,Aha...Ale nejspíš máš smůlu, protože tě chci," zakřenil se Naruto a za Sasukeho spolupráce mu sundal poslední kousky toho otravného oblečení.
,,Smůlu? V životě jsem nebyl šťastnější," přiznal Sasuke s chlípným úsměvem a znovu se plně ponořil do Narutových úst. Mezitím plně zaměstnal i své ruce, které nutily blonďáčka rudnout a slastně vzdychat. Oba cítili, že jsou na pokraji svého sebeovládání, ale zároveň nechtěli nic uspěchat.
Naruto se od Sasukeho odtrhl, aby se mohl pořádně nadechnout, ale Uchihovy rty jeho kůži ani tak neopustily a přesunuly se přes pevně zatnutou čelist až ke klíčním kostem.
,,Jsi nádherný," pochválil Sasuke to tělo, které tak ochotně laskal, a se zadostiučením sledoval, jak se i po tom všem Naruto dokáže červenat. Světlovlasý chlapec ani v nejmenším netušil, co na to má říct. Pochvalu vrátit? Netřeba. Sám o tom silně pochyboval, ale ty komplimenty mu dělaly dobře, cítil se výjimečný.
,,Na co myslíš teď?" zeptal se zničehonic černovlasý chlapec, se rty přitisknutými na krku. Naruta tahle otázka poněkud vyvedla z míry. Na co myslí? Zrovna teď, nahý, ležící pod nahým Sasukem? Eh...
,,To má být otázka?" podivil se, ale jednoznačně neodpověděl. Místo toho pokrčil jednu nohu v koleni a objal jí Sasukeho kolem pasu. Uchiha v sobě nestihl zadusit sten, jak na svých tříslech ucítil Narutův penis a lehce ho kousl do krku.
,,Stačí ti to jako odpověď?" Teď se pro změnu šklebil Naruto, hrdý sám na sebe, že přinutil Sasukeho zasténat. Nejraději by si teď na malou chvíli role opravdu vyměnil, chtěl laskat Sasukeho a poslouchat jeho vzdechy. Neměl ovšem možnost se nad něj překulit, sotva se vlezli na gauč. Kdyby se o něco jen pokusil, oba by ne zrovna měkce přistáli na podlaze.
,,Chci tě, Naruto, už nemůžu dál čekat," zašeptal mu Sasuke toužebně do ucha a trochu mu nadzvedl boky. Blonďáčka tahle náhlá změna poněkud vyvedla z rovnováhy a skoro se mu až zatočila hlava, jak se mu jeho slova zamlouvala. Rukou lehce přejel po jeho vzrušeném údu a Sasuke měl co dělat, aby se na rukou vůbec udržel.
,,Uvolni se, Naruto," vydal ze sebe téměř prosebně. Nechtěl svému příteli nijak ublížit, ta představa se mu příčila, zároveň však jasně cítil, jak ho touha po uspokojení ovládá. Jemu se to ovšem snadno říkalo, ale pro Naruta to bylo v tuto chvíli pomalu nemožné. Věděl, k čemu se schyluje, a nemohl se toho dočkat. Zároveň se cítil i nejistý, ale tak či tak, uvolnit se prostě nedokázal. Aby si dodal trochu odvahy a zapoměl na nejistotu, přitáhl ssi Sasukeho zpátky k sobě a skoro až zoufale ho políbil. Chvíli se soustředil jen na Sasukeho sladké rty a jeho jazyk a tím svou mysl na chvíli zaneprázdnil, ale jakmile do něj Sasuke začal pomalu pronikat, vrátil se zpět do reality. Odtrhl se od jeho úst, zalapal po dechu a co nejpevněji ho obajl kolem krku, přičemž nestačil zadusit bolestné syknutí. Pálelo ho to, až mu vhrkly slzy do očí, přestože se Sasuke snažil být co nejjemnější. Pevně si skousl spodní ret, nechtěl tenhle okamžik ničím zkazit, ale tím Sasukeho neobalamutil.
,,Ššš, to bude dobré, Naruto..." šeptal mu potichu do ucha další a další konejšivá slovíčka a rty přejížděl po Narutově šíji a lalůčku. Mazitím do něj vnikl celý a setrvával v klidu bez hnutí, aby mu nezpůsobil ještě více bolesti. Jemu samotnému však bylo úžasně a co nejdříve se chtěl s tím pocitem podělit i s Narutem.
,,Sasuke...Já-" Blonďáček byl přerušen uprostřed věty vášnivým polibkem, do kterého Uchiha vložil všechny vyřčené i dosud nevyslovené city. Sasuke si nebyl jistý, co chtěl Naruto říct, ale měl pocit, že bude lepší se to ani nedozvědět.
Po chvíli se od jeho stále pootevřených rtů odtrhl a přesunul se zpátky k jeho uchu, kde mu neustále opakoval, jak moc ho miluje a co pro něj znamená. Teprve tohle Naruta doopravdy uklidnilo a dodalo mu to odvahy. Zhluboka se nadechl a snažil se nedýchat tak zrychleně. Bolest konečně polevovala a pomalu ji nahrazoval blažený pocit spokojenosti, jakoby po velkém strádání dosáhl sladkého cíle.
Sasuke nepřestával Naruta líbat na krku a utěšovat ho. Pro Naruta to znamenalo hodně, Uchiha mu tím dokazoval, že není jen jeho hračka, ale opravdový přítel a milenec. Opět se ho začala zmocňovat touha, a tak se odhodlal zapomenout na bolest a trochu pohnul boky. Sasuke se od něj kousek odtáhl a jemně zkusmo přirazil, při tom neodtrhl oči od jeho obličeje. Byl připravený kdykoli přestat, kdyby se to Narutovi nelíbilo, ale k jeho úlevě blonďáček přivřel oči a slastně zavzdychal.
,,Sa-Sasuke...P-prosím...!" zasténal, když se v něm Uchiha podruhé pohnul. Zatnul nehty do jeho zad a vlastními pohyby ho nyní pobízel k většímu tempu, v čemž mu Sasuke ochotně vyhověl. Jednou rukou si Naruta přidržel, druhou se vzepřel v lokti a začal přirážet rychleji. Poslouchal, jak Naruto sténá, díval se, jak se třese rozkoší, a napodoboval ho. Pokaždé, když ze sebe blonďáček dostal Uchihovo jméno, posunulo ho to blíž k vytouženému vrcholu.
Stačilo už jen pár dalších, na první pohled drsných přírazů, pár pohubů Sasukeho rukou, pár pronesení jmen toho druhého a oba dva téměř společně vyvrcholili.
Sasuke si opatrně lehl na Narutovu rychle se zvedající hruď a ztěžka oddychoval. Ani jeden z nich nic neříkal a tiše si vychutnávali dozvuky svého vyvrcholení.
,,Neublížil jsem ti?" zeptal se po chvilce Sasuke a co nejjemnějji z něj vystoupil. Naruto se na něj tázavě podíval a nechápavě nadzvedl obočí.
,,Myslel jsem, že blbé otázky pokládám jen já..." konstatoval suše místo odpovědi a Sasuke jen protočil oči v sloup. ,,Bylo to nádherné!"
,,Jo, já vím," přikývl Uchiha spokojeně a zakřenil se, když na něj Naruto vyplázl jazyk.
,,Pěkně jsi mě zřídil, jsem unavený," obvinil jej Naruto a dlouze zívl. Ani nestihl zavřít pusu a už ho Sasuke líbal, jakoby to pro jeho jazyk byla pozvánka dovnitř. Aniž by přestal, popadl Naruta do náruče, opatrně se s ním zvedl z gauče a pomalu přešel z obýváku do Narutova pokoje. Kopnutím za sebou zavřel dveře, odtrhl se od jeho měkkých, lehce opuchlých rtů a přešel až k posteli, kde ho položil.
,,Říkal jsi, že se ti chce spát," odpověděl na chlapcovu nevyřčenou otázku, kterou mu vyčetl z očí. S tím Naruto nemohl nesouhlasit a beze slova se posunul blíž ke kraji postele. Jakmile Sasuke zaujal uvolněné místo, překulil se blonďáček zpátky a schoulil se Sasukemu v náruči.
,,Jen klidně spi, Naruto," zašeptal černovlasý chlapec tiše a jemně se mu probíral ve vlasech. Takhle ho hladil a tiskl k sobě tak dlouho, dokud Naruto neusnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama