Spis? SasoXdei

21. července 2009 v 18:31 |  Anime povídky jednorázovky
,,Sasori-danna,spíš?"
,,Danna?"
Červenovlasý muž otevřel oči a ledovým pohledem zpražil blonďatého chlapce.
,,Jak bych asi mohl spát,Deidaro,když nezavřeš pusu?" odsekl,ale nahým tělem se k chlapci přitiskl.
,,Gomene,danna…" omluvil se Deidaro a s lehkým pocitem zklamání zase zavřel oči.Dlouho to ale nevydržel a když oči otevřel,setkal se s pohledem svého partnera.
,,Co se děje,Sasori-danna?" zamžikal překvapeně,ale dál se vpíjel do očí Sasoriho.
,,Chceš to,viď?" ušklíbl se Sasori.Je tak čitelný…Tak čitelný a krásný,pomyslel si,očima hypnotizoval Deidarovo mladé tělo a nemohl se ho nabažit.
,,O čem to mluvíš,danna?" užasl Deidara,ale jeho "nevinné" oči mluvily za vše.Sasori se s předstíraným ledovým klidem pod dekou přesunul nad Deidaru a vášnivě ho políbil.Jazykem si našel cestu dovnitř a prozkoumával Deidarova ústa.Chlapec omotal své ruce kolem Sasoriho a vískal jeho červené vlasy.Sasori se pomalu dostal k Deidarovu krku.Přesouval se níž a níž a nepřestával jeho tělo laskat a hladit.Poslouchal Deidarovy slastné vzdechy a cítil jeho hebké ruce ve svých vlasech,a už jen to ho naplňovalo pocitem uspokojení.Jazykem se dostal až k jeho klínu a tam se zdržel nejdéle.Jak ho jazykem laskal a rukou hladil po vnitřní straně stehen,Deidara zatínal své ruce do prostěradla,hlavu zakloněnu a v očích vzrušený,touhou zastřený výraz.
,,Sa-so-ri…!" vykřikl přerývaným dechem a vyvrcholil. Sasori se zvedl a naposledy jej políbil,pak si ale lehl zpátky vedle něj a otočil se k němu zády.
,,Miluju tě,Sasori…" zašeptal Deidara vyčerpaně a pohladil Sasoriho po zádech.Zklamalo ho,když viděl,že to s ním nic nedělá.Povzdychl si a zezadu se k němu přitulil.Měl to čekat,loutka přece žádné city mít nemůže,říkali mu to,ale on tomu nevěřil,odmítal to přijmout.

,,Sasori-danna,spíš?"
Ticho.
,,Danna?"
Oči červenovlasého muže se neotevřely,ani se sebeméně nezachvěly.Tentokrát už opravdu spal.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama