Zachrana saskeho:Vrat se priteli 2

21. července 2009 v 18:55 |  Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
2.Kapitola:Trénink anebo nový život Iyuki Uchihy.

....
Ode dne, kdy poprvé se Iyuka dozvěděla, že je z klanu Uchiha, uplynul již měsíc. Místo toho, aby se po večerech toulala po hospodách a opíjela se, teď tvrdě trénovala, i když ne z vlastní vůle, ale ráda se přiučila novým věcem. Její sensei byl Itachi Uchiha. Však ještě nikdo nezjistil, kdo byli její rodiče a z jaké větve pochází, ale Itachimu to bylo jedno. Hlavně, že měl někoho, koho mohl učit svému umění a kdo jej na slovo poslouchal. Když Iyuka neposlechla, dostala něčím tvrdým přes záda a pak musela v bolestném stavu dál trénovat. Postupně se dostávala do jeho kolejí a také ji to začalo i bavit. Itachi si u ní nějak navykl, když ji praštil, hned ji objal a cosi ji šeptal do ucha, ale v agónii mu nikdy nerozuměla. Tohle u něj nesnášela, ale zase bolest pak rychleji ustoupila.
Zrovna cvičila střelbu na pohyblivý cíl. To ji celkem dobře šlo a rychle si převzala od Itachiho různé druhy střeleb na cíl ... nepohyblivý. Díky Kisamemu mohl panák klesat, stoupat a chodit do boku. Iyuka po něm vrhla kunai a zasáhl ho ... no, její oblíbené místo .... mezi nohy. Kisame raději poodešel bokem, kdyby chtěla vrhat nůž po něm. Itachi byl naštěstí jinde, protože by ji zas něco vyčetl. Ona to udělala i schválně. Pak vrhla další kunai a ten se zapíchl rovnou do srdce oběti. Další přímo mezi oči. Aspoň si myslela, že tam jsou. Kisame nechal panáka spadnout na zem a díval se kriticky na ni, jak vytahuje kunaie.

"Na tyhle vtípky jednou doplatíš," zavrčel podrážděně a posadil se v bezpečné vzdálenosti od ní. "Nazdar, Itachi," kývl na něj, když vešel na cvičiště. Vlastně to byla ohromná jeskyně, kde jediný zdroj světla byl malý otvor ve stropě a ještě pár svíček, které tu nechal rozestavit Uchiha.
"Jak ji to jde?" podíval se na ni kriticky. Kisame cosi zamručel, ale pak oznámil: "Trefila se tam kam chtěla ihned napoprvé," překřížil nohy. Iyuka ho v tu chvíli chtěla něčím zastřelit. Jen doufala, že si z toho Itachi nevyvodí to, co naznačoval. By asi dostala zase přes záda.
"Ukaž," nebral ho na vědomí Uchiha. "Tam máš cíl," ukázal na malinkou skvrnku na zdi jeskyně. Iyuka musela zaostřit, aby si toho vůbec všimla. Takže teď jsou dvě možnosti. Buď se trefí a pro dnešek má volno a nebo se netrefí a bude muset trénovat dalších x hodin, dokud se Itachi neuráčí přijít se podívat. Nadechla se. Jeho pohled ji neustále znervózňoval. Měla neustále dojem, že ji projíždí jako rentgen.
Vytáhla z pod opasku kunai a postavila se tam, kam ji sensei ukázal. Nadhodila si kunai a bez rozmýšlení jej mrštila. Přímý zásah. Itachi jen kývnul hlavou a zase odešel. Ona se za ním chvíli dívala, ale pak si našla místečko v jeskyni, kam si sedla a mohla se tak konečně věnovat spánku, který se ji několik dnů plně nedostával. Bylo to těžké, ale neustále si říkala, že bude jednou tak dobrá, jako její učitel. I když slyšela, že to byl on, kdo vyvraždil celý klan, do kterého patřila, nemohla jej za to nenávidět. Byl první, kdo se ji ujal, i když za účelem někoho zabít. Použít ji jako pokusného králíka. Budiž tak, jak chce. Nedá se jen tak snadno zabít. Chce ukázat, co v sobě má. Má na to. Věřila tomu.
Dny ubíhaly, které se měnily v měsíce a ty zase v roky. Při svých trénincích a putováních poznala většinu členů z Akatsuki. Nepatřila mezi ně a byla za to i ráda. Měli nesmyslné názory. Jenom prachy a prachy. Naučila se však s nimi jednat tak, aby ji hned neusekli hlavu. Nejednou se tak stalo a Itachi ji musel bránit. Jediný, kdo nebyl na peníze, byl Hidan, ale měla z něj strach. Raději se nezdržovala v jeho blízkosti, protože si až moc liboval v bolesti. Takový bláznivka byl z celé skupiny Deidara. S ním jako jediným měla nejdelší rozhovor o tom, co je to umění. Nemohla stále pochopit, jaká je krása ve výbuchu, ale strašně se ji líbili ty ptáčci a jiná havěť, co dělal z jílu. Z toho si on vyvodil, že pro ni je výbuch taky umění. Jeho společník Sasori byl mlčenlivé dřevo. Tak mu v duchu sama říkala. Jednou ji použil jako loutku. Kdyby nepřišel Kisame, tak by ještě visela nad propastí. Těžce vysvětlovala, že mu nic neřekla. Prostě přišel, jak si povídala s Deidarou a náhle ji poslal nad sráz. Koho však nejvíce chtěla poznat byl jejich vůdce nebo šéf, jak mu říkali. Jméno se zatím nedověděla, ale zapřísahala se, že to z někoho dostane, ale někdy byla na pochybách, že oni to nejspíš taky nebudou vědět.
O ty dva roky se z ní stala krásnější žena než před tím. Sice o moc nevyrostla, ale za to získala ženské křivky. Navykla si však chodit v takovém oblečení, které ji moc neumožňovalo ukazovat, jaká doopravdy je. Nijak ji to nevadilo, ale vždycky se cítila trapně, když někam přišla v něčem více přilehlém. To umlkl dokonce Hidan, ale u něj měla podezření, že plánuje jak ji zahrnout do svého rituálu.
Jediné, co teď moc nezvládala, byl Mangekyou Sharingan. Dokázala jej využít jinak než zabitím blízkého přítele. Jaksi nikdo takový u ni nebyl. Nanejvýš Itachi, ale toho považovala za svého Senseie. Tak i Kisameho a s ostatními se tolik nevídala. Našla jiný způsob. Sice to bylo těžší, ale Itachi na ni pak nejméně hodinu zíral a kontroloval, jestli si neděla srandu. Nedělala. Takže byla povýšena ve společnosti, teda ve společnosti Kisameho a Uchihy, na post schopného ninju, který dokáže bojovat se Sasukem na stejné úrovni. Netušila však, že ji tyto plány překazí šéfík. Zrovna v době, kdy měli jít najít Sasukeho, je zavolal, že chytili nějakého Jinchuuriki (snad se to tak píše XD ... teď nvm). Podle jistých zdrojů to byl Gaara, Kazegage z Písečné. V něm byl zapečetěn Shukaku. Když Itachi a Kisame byli soustředěni na přenos své chakry do chrámu ... jeskyně ... seděla a nudila se. Věděla o nepřátelích, kteří jim to chtěli překazit. Však musela slíbit, že se od nich nikam neoddálí. Takže teď lítala kolem tak, aby je měla neustále na dohled.
Teď seděla na vysoké skále. Viděla skoro na celý les a možná viděla mihnutí nějaké skupiny
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama