Zachrana Sasukeho:Vsp 26

21. července 2009 v 19:08 |  Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
26.Kapitola:Liška Promluvila.

Naruto stál před vchodem do jeskyně, ale vždy, když se pokusil udělat krok směrem dovnitř, tak ho chytil Juugo a nepustil, dokud se neobrátil vchodu zády. Ze vnitř se však ozývaly další rány a měl dojem, že zaslechl slovo Sasuke. Podíval se na Juuga, který jej sledoval jako ostříž.
"Co kdyby se jim něco stalo?" zkusil to.
"Zůstaneš zde," nenechal se přemluvit.
"Jenom nakouknout," žadonil Naruto jako malý dítě.
"Ne," zavrhl jeho návrh.
"To tu ještě jste?" ozval se kus od nich hlas. Oba dva se otočil tím směrem a uviděli zhmotňujícího se Suigetsu. "Ten idiot mě probodl," zavrčel.

"Kdo?" podíval se na něj nechápavě Uzumaki.
"Madara," zavrčel a sáhl si na hruď. "Naštěstí jsem byl na to už předem připraven, ale se Sasukem to nevypadá moc nadějně," zavrtěl hlavou. "Je kapku mimo."
"Musím tam jít!" už vykřikl Naruto a zle se podíval na Juuga.
"Běž," pokrčil rameny Hozuki. "Neboj, Juugo, je tam Itachi a mám pocit, že tam přibyl někdo další. Neproběhl kolem vás někdo?"
"Ne," zavrtěl Juugo hlavou. "Nikoho jsem nezahlédl."
Naruto se mezitím rozeběhl směrem do jeskyně. Proběhl několika chodbičkami, kudy běžel jeho klon a doběhl do největší chodby, kde se zrovna odehrával boj. Podíval se na člověka, který bojuje a málem sám vykřikl. Byla to Iyuka. Bojovala s Madarou na život a na smrt, ale ani jednou neškobrtla. Kousek od těch dvou ležel Sasuke a na něm Itachi. Naruto se zhrozil a vytvořil jeden klon, který poslal skrz chodbu. Bohužel moc daleko nedošel, protože jim proletěl Madarův kunai. V ten samý okamžik boj ustal a Iyuka dopadla na zem pár metrů přímo od Uzumakiho.
"Tak se přestaň schovávat," obrátil se jeho směrem Madara. "Vím, že tam jsi. Nepřišel jsi náhodou zachránit své přátele? Počkat, všichni jsou ze stejné rodiny. Dokonce já také," zasmál se. "Pojď se k nám přidat!" mluvil málem jako blázen.
Naruto nakonec vylezl ze svého úkrytu za šutrem a upřel na Madaru nenávistný pohled. "Chtěl si mě. Je nech být," zavrčel.
"Naše liška ochranitelem," rozpažil se Madara. "Jak dojemné, ale přišel jsi pozdě."
"Nikdy není pozdě," sykl Naruto. Dal ruce v pěst a kolem něj začala létat rudá chakra. "Někdo by si rád s tebou promluvil," jeho oči zrudly a oční panenky se zúžily. Madara nějak nevěděl, koho má na mysli, ale během chvilky byl vtažen něčí silou do jeho pohledu. Všude byla tma a nic nebylo vidět. V těchhle podmínkách byl naprosto bezmocný.
"Madaro,"ozval se náhle hrubý chladný hlas. "Konečně jsi tady," zaryčela liška a otevřela oči, které ve tmě zářily jako dvě žluté natahované koule. "Zpropadení Uchihové. Bude mi ctí jednoho zabít."
"Tak jednoduché to nebude," ohradil se ihned Uchiha a sledoval liščiny zlé oči. "To jsi zapomněl, že my dokážeme TEBE ovládat?"
"Nezapomněl," sykla liška a zúžila oči. "V téhle tmě nemáš žádnou moc. Tvé oči jsou slepé."
"Ne na dlouho," sykl Madara. Udělal pečetě: "Katon: Goukakyuu no Jutsu!" Všude se rozlil oheň. Temnota byla však větší a pohltila oheň v syčivých zvucích. Pak nastalo ticho.
"Naruto," otevřela oči Iyuka a pozvedla hlavu. Její pohled ihned zaujal Madara, který stal na místě nehybně. Sledovala jeho pohled, který se střetával z Narutovým. Nebo spíše s liščím pohledem. Postavil se a došla k Narutovi. "Naruto," položila ruku na jeho rameno, ale on nereagoval. Co se to děje?? Pak si všimla Sasukeho a Itachiho. Rychle k nim doběhla a přiklekla si. Utkvěla pohledem na mladším z bratrů a vyděsila se. Nejevil žádné známky života. "Sasuke??" šeptla. Nedokázala od jeho bledé tváře odtrhnout pohled. V ten stejný okamžik otevřel oči Itachi a koukl na Iyuku. Nakonec zavrtěl hlavou. "Ne," vzlykla Iyuka. "Nemůžeme ještě něco udělat??"
"Ne," zavrtěl hlavou Itachi. Pak se rozhlédl a uviděl Naruta. "Co to dělá?" vykulil oči.
"J-já nevím. Prostě tam nehybně stojí a nic nedělají. Jakoby se vpíjeli do sebe pohledy," odpověděla Iyuka a podívala se opět k těm dvěma. "Mám z toho špatný pocit. Mám takový dojem, že se něco děje, ale my to nevidíme."
"Naruto má liščí oči. To znamená, že Madara v tuhle chvíli nejspíš mluví s liškou," pozorně sledoval situaci Itachi.
"Zabiju tě, Madaro!!!" vykřikla vztekle liška a skočila po malém človíčkovi, který proti ní vyslal další zásilku ohně. V Narutově hlavě se strhl monstrózní boj. Možná má v sobě lišku, ale jeho tělo to nevydrží. Klesl na kolena doprovázen tekoucí krví z jeho očí. V tu samou chvilku se Madara od něj odpoutal a konečně nabil vědomí.
"Nemůžeš mě zabít," vytasil katanu. "A dokonce ani tvá zpropadená liška, protože dokud jsi v téhle podobě, jsi slabý."
"Zklapni," zavrčel Naruto.
"Cože? Neslyšel jsem," posmíval se Madara.
"ZKLAPNI!!!" vyskočil Naruto s nataženou pěstí. V tom vše z černalo a následně pohltil okolí bílý záblesk. Tichý výbuch vše pohltil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama