Zachrana Sasukeho:Vsp 3

21. července 2009 v 18:56 |  Záchrana Sasukeho:Vrať se zpátky příteli
3.Kapitola:Pečetě.

V minulém díle:
Zrovna v době, kdy měli jít najít Sasukeho, je zavolal, že chytili nějakého Jinchuuriki (snad se to tak píše XD ... teď nvm). Podle jistých zdrojů to byl Gaara, Kazegage z Písečné. V něm byl zapečetěn Shukaku. Když Itachi a Kisame byli soustředěni na přenos své chakry do chrámu ... jeskyně ... seděla a nudila se. Věděla o nepřátelích, kteří jim to chtěli překazit. Však musela slíbit, že se od nich nikam neoddálí. Takže teď lítala kolem tak, aby je měla neustále na dohled.
Teď seděla na vysoké skále. Viděla skoro na celý les a možná viděla mihnutí nějaké skupiny.
....
Seskočila dolů a šla to říct Itachimu.
"Běž se na to podívat a s nikým nebojuj i kdyby tě viděli, je ti to jasné?" zamračil se.
"Hai, sensei," přikývla a zmizela mezi stromy.
"To je požitek, že ti říká sensei, co?" zasmál se Kisame.
Itachi pokrčil rameny a nijak na něj nereagoval. Jeho společník měl někdy úlety, ale na to si už zvykl. Ještě pár hodin a Gaara bude mrtev a Shukaku náš. Jestli to jsou opravdu jeho zachránci, musí se zdržet. Iyuki, pohni si.
Iyuka viděla na stromech čerstvé rány. "Hmm, pospíchají dost rychle," postěžovala si. Seskočila na další a vydala se směrem kudy běželi. Musí se ujistit, že jsou z listové. Co kdyby to byli spojenci, i když žádné nemají, a ona by informovala špatně? Nejspíš by ji to stálo krk. Za sebou uslyšela nějaký šustot a rychle se schovala do nejbližšího hustého listoví. Další skupina? Byli čtyři. Chlápek a nějaký kluk s vlasy sestřiženými do tvaru hrnce. Další byl dlouhovlasý a celkem i pěkný. Na jeho očích poznala, že je z Hyuuga klanu. Poslední byla dívka s dvěma drdoly. Vypadala nejslaběji. Takže to by byli první. Měla štěstí, že neměl ten kluk zrovna aktivovaný Byakugan (???). Nedopadla by moc dobře.

Až zmizeli z dohledu, vydala se menší zkratkou k té první skupince. Kupodivu je našla celkem rychle. Měli ve společnosti nějakou stařenu, která je zpomalovala. Nejvíce ji však zaujal ten blonďák. Vypadal jako někdo, kdo se rád vrhne do akce a při tom nemyslí na to, jak by to bylo nejlépe provedeno. Další, dívka s růžovými vlasy, zrovna rozmlátila kus stromu, vypadala neškodně. No skoro -__-. Nejstarší byla snad nejdrsnější. Ti dva mu říkali sensei, takže se od něj dá i něco předpokládat. Takže, hmm sensei, blonďák, princezna a stařena. Toť první skupina. Ta druhá dva hrnce, Hyuuga a holčina.
Tiše se vykradla směrem od nich. Oddechla si, když ji nikdo nesledoval. Vydala se co nejrychleji zpátky za Itachim. Když tam doběhla, musel chvíli popadnout dech, aby jim vůbec něco řekla. "Všichni jsou z Listové, no až na jednu, která je z Písečné. První skupina, která jde spíše přímou cestou, jsou složeni ze senseie a na něj podobnýho maníka s účesem jako hrnec. Pak holčina s drdoly a konečně kluk z Hyuuga klanu. Druhá skupina obsahuje senseie, princeznu, blonďáka a stařenu s Písečné," informovala je.
"Říkáš z Hyuuga klanu?" zbystřil Itachi.
"Jo," přikývla.
Chvíli bylo ticho, jak o tom informovali v chrámu-jeskyni. Nakonec se ozval Kisame. "Ty si vem druhou a já první. Mám tam přece starýho znamýho," zasmál se zle Kisame. "Iyuko, mám pro tebe menší úkol," byla překvapena, když ji to řek rybák, jak mu přezdívala.
"Eh, a jaký?" vykulila oči.
"Víš kde leží ten chrám?"
"Jasně," přikývla. Itachi se na ni mlčky díval. Měla dojem, že je naštvaný, že to nemohl říct on.
"Půjdeš tam a zapečetíš bránu."
"Nechceš říct ten šutr? A neříkali jste, že už to je zapečetěný?"
"Je," teď promluvil Itachi. "Ale nečekali jsme, že nás tak rychle najdou. Použij více násobné pečetění. Alias na více místech. Pak je propoj. Učil jsem tě jak, tak běž, hned!"
"Hai!" zasalutovala a pak zmizela.
Kisame se podíval na Itachiho. "Myslíš, že to zvládne?"
"Jestli ne, tak ji zabiju," řekl s klidem Itachi a pak poslal svého dvojníka proti druhé skupince, kde byl Naruto. Kisame udělal to samé, ale jeho "klon" směřoval k první.
Iyuka mezi tím co nejrychleji a ještě k tomu o hodně kratší cestou směřovala ke chrámovému vchodu. Během půl hodiny tam byla. Stála na povrchu klidné hladiny. Na prsou cítila tlak, jak to zde bylo přímo protkané chakrou a hlavně tou Shukaku. Byl to nepřirozený pocit a neměla ho nijak ráda. Vytáhla z kapsy pět pečetí. Takže jeden přijde sem, další tem a zbytek někde všude možně. To bude nuda, ale byla ráda, že pro ně může něco udělat. Vyskočila tedy na vrch kamene a přiložila tam první pečeť. Poslal do ni svou chakru a propojila ji s ostatními. Vyskočila nahoru na útes a běžela do lesa. Našla příhodné místo, kde by jej nikdo nehledal a byl dostatečně daleko od toho hlavního. Umístila jej na patřičné místo a zapečetila a poslala k tomu i takovou menší kletbu. Kdo to odtrhne, tak se bude muset vypořádat sám se sebou. Další umístila u řeky, na skále a na pláni.
Celé ji to trvalo tak necelou hodinu. Možná i jenom půl. Smazala všechny stopy, čili to musela projít ještě jednou. Jediný, kdo by to mohl rychle najít, je někdo, kdo má Sharingan a nebo Byakugan. Stejnak to budou muset strhnout ve stejný čas jinak odpečetění nebude fungovat.
Nakonec se vrátila k Itachimu a Kisamemu. Nemluvila k nim, protože oba dva museli dělat jakoby dvě věci najednou. Dostávat Shukaku z Gaary a bojovat proti vetřelcům. Natáhla se na zem a těšila se, až tento den skončí. Co měla jinak dělat? No spát. A tak i usnula.
Ale ráno ji čekalo překvapení!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama